Георгій Хостікоєв: творчий шлях

Як багато акторів українського кінематографу ви знаєте? Думаю, вам одразу спаде на думку Богдан Ступка, Станіслав Боклан, Андрій Фединчик. Але впевнена, що принаймні ще один актор також не залишиться поза вашої уваги.

 

36 років тому, а саме 10 листопада 1981 року,  народився відомий український актор Георгій Анатолійович Хостікоєв. Акторський талант перейняв від батьків — Анатолія Хостікоєва та Любові Куб’як. Вони мали роботи  у таких стрічках: «Село на мільйон», «Американ бой», «Камінна душа» — Анатолій Хостікоєв, «Нюхач 3», «Місяцева зозулька», «Запорожець за Дунаєм» — Любов Куб’як. І це далеко не повний перелік їх акторських кінострічок.

Георгій Хостікоєв одержав освіту в державному універ ситеті ім. Карпенка-Карого. Після закінчення ВНЗ протягом декількох років працював  у Національному драматичному театрі ім. Івані Франка, «Київському Вільному театрі», був актором антрепризи «Компанія Хостікоєв-Бенюк». З 2007 року працював у Київському драматичному театрі на Подолі.  Але Георгій став не лише актором театрів та кіно, а також ведучим програми «Про Zірок» на телеканалі «ICTV».

Незважаючи на свій молодий вік у творчому доробку Георгія Хостікоєва вже є 22 роботи. Серед них такі фільми: «Коли ми вдома. Нова історія», «Поганий хороший коп», «Поки станиця спить», «Пляж», «Закохані у Київ», «Богдан-Зиновій Хмельницький» тощо. Його дебютом стала роль у серіалі «Слід перевертня» Володимира Попкова, що вийшов 2001 року. А вже першою великою роллю стала  стрічка «Атлантида» Олександра Павловського 2002 року. Нещодавно Георгій був нагороджений премією в номінації «Найкраща чоловіча роль другого плану»  на кінофестивалі «Бригантина».

 

 

Поділитися

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*