Рада прийняла податкові та митні пільги для кіно

7 листопада 2017 року на черговому засіданні Верховна Рада ухвалила законопроекти №3238-д і №3239-д, які передбачені схваленим в березні цього року законом України “Про державну підтримку кінематографії в Україні”. Народні депутати звільнили виробництво українських фільмів від ПДВ на 5 років.
Тобто, законопроект №3238-д передбачає, що до 1 січня 2023 року від податку на додану вартість звільняються операції з постачання послуг з демонстрування і розповсюдження національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих або озвучених українською мовою на території України.
Законопроект №3239-д скасовує до 1 січня 2021 року мито на обладнання, що ввозиться суб’єктами кінематографії для виробництва і демонстрації фільмів відповідно до закону “Про державну підтримку кінематографії в Україні”.
Як зазначають експерти та графці кіноринку, довгоочікувані зміни до цих законопроектів мають стимулючати розвиток вітчизняного кіновиробництва. До того ж, існує думка, що це призведе до зниження цін на квитки в кіно.
Ну що, очікуємо дешевих квитків?
Поділитися

1 Trackback / Pingback

  1. Ахтем Сеїтаблаєв став режисером фільму «Захар Беркут»

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*